بیانیۀ بهمن کبیری پرویزی در مورد استفادۀ غیر مجاز یک مؤسسه حقوقی از نام وی

متاسفانه خبردار شدم یک مؤسسۀ حقوقی بدون اطلاع من و بدون هماهنگی با من و بدون این که قرارداد همکاری با من منعقد کرده باشد، نامه­ای برای همۀ شرکت­های بیمه ارسال کرده است و عنوان من را در نامه مشاور عالی شرکت قید کرده است. نامه فاقد امضای من است. من از این عمل بسیار متأسف شدم و همکاری خود را بسیار زودهنگام با این مؤسسه قطع کردم.

روال داخلی این مؤسسه مورد قبول و پذیرش من نبود و نیست. این مؤسسه به عنوان همکار با من قرارداد منعقد نکرده بود. از مدیر این مؤسسه خواسته شد که به منظور معرفی مؤسسه رزومۀ مؤسسه را آماده نماید و ایشان به جای آماده کردن رزومۀ مؤسسه اقدام به ارسال نامۀ مذکور نمودند و حتی من را از این موضوع مطلع ننمودند. نحوۀ اطلاع من از وجود این نامه از طریق شرکت­های بیمه بود.

پس از گذشت یک ماه از آغاز همکاری و با وجود نامه­نگاری با شرکت­ها بدون اطلاع من در زمان انجام تعهدات خود اعلام داشتند که انجام تعهدات تبصره داشته است و از یک دورۀ انتظار پانزده روزه تبعیت می­کند. اعلام این تبصره پس از یک ماه و پانزده روز از آغاز همکاری نشان از این بود که ممکن است این اتفاق باز هم تکرار شود.

با ارسال این یادداشت اعلام می­دارم به دلیل رفتار­های غیر اداری، ارسال نامه به نام من و بدون هماهنگی با من، عدم امضای قرارداد، تغییر مفاد قرارداد بدون هماهنگی قبلی، تشکیل جلسات بدون هماهنگی قبلی و علل بسیار دیگر از روز یکشنبه هر نوع همکاری و ارتباط با مؤسسۀ مذکور قطع می­گردد و استعفای کامل، قطعی و بدون قید و شرط خود را اعلام می­دارم.

دورۀ خدمت آزمایش همانگونه که مدیر مؤسسه فرمودند برای آزمایش طرفین از یکدیگر است و یک طرف نیروی به کار گرفته شده است. در طی یک ماه به این درجه از اطمینان و یقین رسیدم که همکاری با مؤسسۀ مذکور امکان­پذیر نیست و مؤسسۀ مذکور محل مناسبی برای همکاری نیست. لطفاً شرکت­های بیمه فارغ از همکاری من با این مؤسسه نسبت به همکاری با این مؤسسه اتخاذ تصمیم نمایند.

/ 1 نظر / 72 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]