نامۀ سرگشاده به خوانندگان آیندۀ دو ماهنمۀ بیمه گر

خوانندگان محترم دو­ماهنامۀ بیمه­گر

با سلام و احترام

بدینوسیله به اطلاع می­رساند دو ماهنامۀ بیمه­گر نشریه­ای مستقل است و به هیچ حزب، جناح و دسته­ای وابستگی ندارد. روی سخن نشریۀ بیمه­گر نه فقط مدیران و متخصصین صنعت بیمه، بلکه عموم مردم است. دو ماهنامۀ بیمه­گر در نظر دارد حلقه و پل ارتباطی بین مردم و متخصصین صنعت بیمه باشد. دو ماهنامۀ بیمه­گر نشریه­ای خبری، آموزشی، تحلیلی و اطلاع رسانی در حوزۀ مدیریت صنعت بیمه است و شامل بیمه­های بازرگانی، روستاییان و عشایر، بیمۀ کشاورزی، تکافل، بیمۀ سرمایه­گذاری­های معدنی، تأمین اجتماعی و سایر رشته­های بیمه می­شود. به عبارت دیگر روی سخن بیمه­گر همۀ مردم هستند. شما می­توانید آثار، مقالات، یادداشت­ها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به نشانی تهران، صندوق پستی 135-13955 ارسال فرمایید. نشریۀ بیمه­گر از پاسخگویی به پیام­های بی نام و نشان (منابع خاکستری) معذور است. نخستین شمارۀ دو ماهنامۀ بیمه­گر در حال انتشار است.

دو ماهنامۀ بیمه­گر تلاش خواهد کرد پل ارتباطی بین مردم و متخصصین صنعت بیمه و پاسخگوی پرسشهای مردم باشد. گسترۀ این نشریه سراسری است و در سرتاسر کشور توزیع خواهد شد.

نشریۀ بیمه­گر سعی خواهد کرد دقت، صداقت و شفافیت را سرلوحۀ مندرجات خود نماید. از همان ابتدا نشریۀ بیمه­گر سعی خواهد کرد نه تنها آستانۀ تحمل خود را بالا ببرد بلکه منعکس کنندۀ آراء مخالف و موافق خود باشد. 

نشریۀ بیمه­گر در روز بیست و یکم اسفند ماه سال یکهزار و سیصد و نود و یک هجری شمسی از هیأت محترم نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت.

با تجدید احترام

بهمن کبیری پرویزی

صاحب امتیاز و مدیر مسؤول دو ماهنامۀ بیمه­گر

در صورت تمایل به دریافت فرم اشتراک با تلفن­44693393-21-0098 تماس حاصل فرمایید.

/ 0 نظر / 21 بازدید