بیمه سرمد آغاز به کار کرد

مراسم آغاز به کار بیمۀ سرمد در هتل پارسیان استقلال در روز اول آبان ماه برگزار شد. سرمایه گذار این شرکت بیمه بانک صادرات ایران و بانک شهر هستند. در این مراسم محمد ابراهیم امین رئیس کل بیمۀ مرکزی حضور داشت. از جمله میهمانان این مراسم سید محمد آسوده مدیر عامل شرکت بیمۀ اتکایی ایرانیان، محسن پورکیانی مدیر عامل شرکت بیمۀ ایران معین و نصرالله طهماسبی آشتیانی کارشناس رسمی دادگستری در رشتۀ بیمه بود. آرام رشیدی مدیر روابط عمومی بیمۀ ما مجری برنامه بود.

گزارش مراسم افتتاح این شرکت بیمه در وب سایت بانک صادرات ایران و بانک شهر و حتی در دنیای اقتصاد روز شنبه منعکس نشد. در این مراسم با پخش کلیپ علت انتخاب شعار بیمۀ سرمد توضیح داده شد و بر اساس کلیپ علت انتخاب این شعار تکراری نبودن آن اعلام شد. در این مراسم معانی نام سرمد توسط آرام رشیدی توضیح داده شد. وب سایت این شرکت هنوز در فهرست شرکتهای بیمه در وب سایت بیمۀ مرکزی قرار نگرفته است.

گزارش مراسم از محل برگزاری مراسم در مرکز خبری بانک و بیمه قرار گرفت و مرکز خبری بانک و بیمه نخستین سایتی بود که خبر این مراسم را به عنوان این خبر درج کرد.

جواد فرشباف ماهریان رئیس اسبق بیمۀ مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو هیأت مدیرۀ بیمۀ سرمد اعلام شد.

در پایان این مراسم با اعظای مجوز فعالیت به این شرکت، این شرکت به عنوان بیست و نهمین شرکت بیمه در ایران رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

 

/ 1 نظر / 23 بازدید
*ღ*مرد احساسی*ღ*

آوای باد انگار آوای خوشکسالیست دنیا به این بزرگی یک کوزه سفالیست باید که عشق ورزید باید که مهربان بود زیرا که زنده ماندن هر لحظه احتمالیست ............... من بازم اومدم اما شما نیومدین وب من