دعوت از مردم برای ارائۀ پیشنهاد و شکایت در خصوص صنعت بیمه

به گزارش اکوبلاگ به نقل از خانۀ ملت، خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، محمدرضا داورانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خانۀ ملت گفت: «با عنایت به آغاز به کار فعالیت هیأت تحقیق و تفحص از صنعت بیمۀ کشور، از عموم مردم دعوت به عمل می­آید که پیشنهادات، شکایات و انتقادات خود را از صنعت بیمه (بیمه­های بازرگانی، بیمۀ ایران و بیمۀ مرکزی [جمهوری اسلامی ایران]) به دبیرخانۀ این هیأت به آدرس میدان بهارستان، خیابان مجاهدین اسلام، روبروی درب شمال مجلس، دبیرخانۀ مجلس شورای اسلامی ارسال دارند.»

اکوبلاگ این اقدام حسنه را به فال نیک می­گیرد و در صورتی که عموم مردم پیشنهادات، شکایات و انتقادات خود را با اکوبلاگ مطرح کنند، ضمن انعکاس نظرات، پیشنهادات، شکایات و انتقادات در تنظیم نامه­ها بر اساس قوانین، مقررات و آئین­نامه­های بیمه با عموم مردم همکاری خواهد کرد.

همچنین اکوبلاگ در ثبت نظرات، پیشنهادات، شکایات و انتقادات مردم در سامانۀ نظارتی بیمۀ مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز راهنمائی لازم را به عمل خواهد آورد.

/ 2 نظر / 24 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

طرح شما

دوستانی که بدنبال کسب درآمد در اینترنت هستید و یا دنبال جذب مخاطب و یا فروش و معرفی کالا های خود هستید توجه کنید ! ما به شما راه اندازی سایت را پیشنهاد می کنیم که بطور مستقل می تواند باعث جذب مخاطب ، فروش کالا های خود ، تبلیغات خود و در نتیجه کسب درآمد برای شما گردد . به کار سایت و مدیریت وارد نیستید ؟ نگران نباشید . . . گروه طراحی شرکت چیک طرح همه کارها از جمله ثبت دامنه و هاست و طراحی و راه اندازی و ... رو برای شما انجام میده و شما فقط کارتون رو شروع میکنید و همیشه از پشتیبانی ما برخوردار خواهید بود. وبلاگ‌ها غیررسمی هستند - ترافیک بالای وبلاگ ها و کندی سرویس آن ها - فضایی برای آپلود عکس ها ندارید و باید از فضای مجازی استفاده کنید - محدودیت در تعداد صفحات دارد - عدم امنیت (با هر نوع مشکل سرویس دهنده، شما ممکن است داده های خود را از دست بدهید.) - تحمل بنرهای تبلیغاتی مزاحم در عوض طراحی سایت و داشتن یک وب سایت حرفه ای دارای مزایای زیر می باشد : افزایش اعتبار شما - گرفتن نظرات و انتقادات از سرتاسر دنیا جهت بهبود فعالیت ها - تبلیغ حرفه خود در سطح دنیا بدون محدودیت های مکانی و زمانی - سریع تر انجام دادن فعا