مونیخ ری اچ.اس.بی را خرید

مونیخ ری برای خرید گروه تخصصی بیمه­گر اچ.اس.بی از انجمن بیمه­گران آمریکا به مبلغ 739 میلیون دلار ایالات متحدۀ آمریکا (پانصد و پنجاه و پنج میلیون یورو) به نتیجه رسید.

مونیخ ری در ماه دسامبر گذشته اعلام کرده بود که تمام سهم گروه تخصصی بیمه­گر اچ.اس.بی آمریکا را به دست آورده است. عملیات نقل و انتقال به طور رسمی در یازدهم فروردین یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت هجری شمسی به انجام رسید. مونیخ ری بهای خرید را از منابع داخلی و به صورت وجه نقد پرداخت کرد. تمام تأئیدیه­های رسمی مورد نیاز تا کنون از مقامات مرتبط اخذ شده­اند.

هستۀ اصلی گروه اچ.اس.بی. شرکت بازرسی و بیمۀ دیگ بخار هارتفورد است. این شرکت از بزرگترین شرکت­های بیمه و بازرسی است که در حوزۀ ریسک­های مهندسی تخصص دارد. اچ.اس.بی. از پوشش­دهندگان پیشرو در حوزۀ بیمه­های شکست ماشین­آلات و بیمه­های مهندسی، بازرسی، گواهینامه و خدمات مشاورۀ مهندسی است. تراز سرمایۀ گروه در بازدهم دی ماه سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هفت با رقم 586 میلیون دلار آمریکا برابر شده بود و درآمد ناشی از حق بیمۀ صادره برای سال 2008، با رقم 93 میلیون دلار آمریکا برابر شده بود.

پیتر رودر، عضو مسؤول آمریکای شمالی در هیأت مدیرۀ مونیخ ری اظهار داشت: «با به دست آوردن اچ.اس.بی. مابه دنبال تثبیت موقعیت خود در بخش­های امن تحصصی بیمه در ایالات متحدۀ آمریکا هستیم. این سیاست به عنوان بخشی از راهبرد ما برای رشد سودآوری در بازار آمریکا به عنوان مهمترین بازار بیمۀ دنیا است.»

تونی کوچینسکی مدیر اجرائی مونیخ ری آمریکا اظهار داشت: «ما بسیار خوشحال هستیم که این معامله کامل شده است و ما می­توانیم نیروی خود را بر خدمات­رسانی به مشتری­های خاص خود متمرکز کنیم. ما بسیار خوشحال خواهیم بود به گروه مدیریت بسیار با تجربه و متعهد و همچنین کارکنان برجسته خوش­آمد بگوئیم. اچ.اس.بی و مونیخ ری آمریکا به صورت یک شرکت واحد فعالیت خواهند کرد.»

داگ الیوت، رئیس و مدیر عامل اچ.اس.بی اظهار داشت: «مشارکت ما با مونیخ ری فرصت­های جدید برای اچ.اس.بی فراهم می­آورد تا ارزش بیشتری برای مشتری­های ما در ایالات متحدۀ امریکا و همچنین در سرتاسر دنیا ایجاد کند. با توان مالی قوی مونیخ­ری و منابع اضافه شده به عنوان پشتیبان ما، ما به دنبال ادامۀ رشد سوددهی هستیم.»

/ 1 نظر / 27 بازدید
گروه اکسیر

سلام اکوبلاگ . سال نو را به شما و تمام بازدیدکنندگان وبلاگتان تبریگ میگوییم و برای شما و انها ارزوی موفقیت داریم. وبلاگ جالب و پرمحتواییی دارید . تبریک میگم . خوشحال میشیم از وبسایت ما هم دیدن کنید. ما در وبسایت خود با برنامه های نظیر اسپمر رایگان رومها ، اموزش تخصصی هک ایدی و سایت ، سورسهای کمیاب و درخواستی شما ، مقالات جالب و ... منتظر شما هستیم. موفق باشید.